پارتیشن کار
با ما تماس بگیرید

031-91010110

پارتیشن ام دی اف

پارتیشن کار یکی از بهترین شرکت ها در زمینه طراحی ، تولید پارتیشن ام دی اف است. در این شرکت با توجه به نیاز شما ، مناسب ترین طرح طراحی میشه و با بهترین متریال بازار برای شما ساخته می شود. پارتیشن کار به دلیل اینکه مراحل طراحی، تامین و اجرای پارتیشن اداری را انجام می دهد، شما را از پرداخت هزینه های زیا برای تفکیک فضای اداری بی نیاز می کند. پارتیشن ام دی اف یک انتخاب جذاب برای ایجاد فضاهای کاری مدرن و لوکس است. تنوع زیادی داره و همین باعث می شود که فضاهای مختلف ایجاد کرد.پارتیشن ها شامل پارتیشن های فریم دار و فریم لس می شوند که هر کدام قابل سفارش هستند.این نوع تقسیم بندی ویژگی هایی دارد که آن را برای استفاده در محیط های کاری مناسب می کند.

پارتیشن شیشه ای
کارشناسی حرفه ای ومتخصص

مشاوره، بازدید و کارشناسی رایگان در محل پروژه شما، در کمتر از یک روز کاری

پارتیشن شیشه ای
طراحی سه بعدی

ارائه پلان سه بعدی رایگان از پارتیشن بندی پروژه شما پس از کارشناسی

پارتیشن شیشه ای
ساخت و نصب فوری با بهترین متریال

تولید و اجرای پارتیشن شما از 3 تا 10 روزکاری متناسب با متراژ پارتیشن

محاسبه آنلاین قیمت پارتیشن ام دی اف

محاسبه آنلاین قیمت پارتیشن شیشه ای

اگر برای تفکیک فضای داخل شرکت خود به دنبال خرید پارتیشن شیشه ای هستید، پارتیشن کار بهترین لیست قیمت پارتیشن بافریم و فریم لس را به شما پیشنهاد می دهد.محاسبه هزینه پارتیشن شیشه ای به عوامل مختلف از جمله نوع شیشه نشکن و سکوریت شده، ضخامت آن، تعداد دیواره ها، تک جداره، دو جداره، فریم دار و بدون فریم، سایز و حجم و کیفیت پروفیل ، مساحت فضای اداری بستگی دارد. به کمک فرم زیر می شود حدودی از نرخ قیمت پارتیشن مورد نظرتان را بدست بیارید. توصیه می شود برای اطلاع دقیق از قیمت با مشاوران ما تماس بگیرید پیشنهاد ویژه ای در انتظارتان است.

پارتیشن ام دی اف

از نام پارتیشن فریم لس مشخص است، این نوع دیوار های جداکننده با استفاده از پروفیل‌های آلومینیوم فلزی محدود در ساختار خود، فضای بسیار کمی را اشغال می‌کند. در نتیجه برای اجرا در فضاهای کوچک بسیار مناسب است. علاوه بر این به دنبال استفاده از پارتیشن‌ فریم لس پارتیشن کار ، جزء بندی کردن با کاهش تعداد پروفیل‌ها، دید بیشتر با وضوح و شفافیت بالاتر را حاصل می کند. بسیار شیک است و فضای لوکسی را ایجاد می کند. همانطور که گفته شد بهترین ابزار برای تقسیم بندی فضای محدود شرکت و اداره ها است . می توانیم با توجه به ابعاد محیط مورد نظرمان پارتیشن شیشه ای فریس لس را سفارش دهیم . پارتیشن کار با توجه به نیازتان با بهترین متریال پارتیشن را طراحی و تولید می کند.

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن ام دی اف

پارتیشن تک جداره فریم لس پارتیش کار در دو مدل اسلیم و گرند قابل اجراست. هر دو مدل از پارتیشن شیشه ای تک جداره انتخاب مناسبی برای تفکیک فضاهای کوچک و خلوت است، قیمت مناسب و مقرون به صرفه‌ای دارد و همچنین اجرا و نصب آن سریع‌تر از دیگر انواع جداکننده اداری شیشه ای است. پس اگر عجله دارید خرید پارتیشن شیشه‌ای فریم لس تک جداره می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد.

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن فریم لس تک جداره اسلیم

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن فریم لس تک جداره گرند

پارتیشن ام دی اف

پارتیشن دو جداره فریم لس با فریم فلزی، قابلیت اجرا در یک مدل اسلیم به صورت کرکره دار و بدون کرکره را دارد. این نوع پارتیشن‌بندی با شفافیت، ظرافت و عملکرد صوتی بالا انتخاب مناسبی برای اجرا در فضاهای کوچک و بزرگ است. عایق‌بندی صوتی در نوع دوجداره فریم لس قوی‌تر از تک دیواره عمل می‌کند و همین موضوع آن را برای به کارگیری در فضاهای کوچک اما شلوغ مناسب کرده است.

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن فریم لس تک جداره اسلیم

پارتیشن ام دی اف

اگر دارای فضای نسبتا بزرگی هستین و محدود نیست ، این شانس رو دارید که از طرح های بیشتری را نصب و اجرا کنید. پارتیشن های فریم دار پارتیشن کار، با ظاهری جذاب و کیفیتی متفاوت برای محیط کاری شما قابل سفارش هستند.پارتیشن شیشه‌ای که امروزه استفاده از آن در اماکن مختلف رواج یافته است، به‌ منظور تقسیم کردن فضا به‌ گونه‌ای جذاب کاربرد دارد. پارتیشن شیشه‌ای برای جداسازی فضا بسیار موثر عمل می‌کند و همچنین دارای مدل‌های مختلفی نیز است. پارتیشن شیشه‌ای قیمت مناسبی دارد و نوع فریم‌دار آن از معروف ترین موارد خواهد بود. به طور کل برای کسب اطلاعات در رابطه با قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک و انواع پارتیشن ها با کارشناسان ما در ارتباط باشید. استفاده از پارتیشن شیشه‌ای در منازل، ادارات، فروشگاه‌ها و… رایج است و با استفاده از آن می‌توان علاوه بر جداسازی محیط، به بزرگ‌تر جلوه دادن فضا نیز کمک کرد.

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن ام دی اف

انواع پارتیشن تک جداره فریم دار عایق خوبی برای کنترل سروصدا در فضاهای شلوغ کاری است. در این مدل از تفکیک بندی با یک فریم آلومینیومی پوشیده می‌شود که در زیباتر شدن پارتیشن و جلوه دادن به فضای کار شما تأثیر به سزایی دارد. مدل پلاس از مجموعه محصولات تک جداره شیشکس با طراحی فریم دار گزینه بسیار مناسبی برای اجرا در فضای کاری شماست.

پارتیشن شیشه ای فریم دار

پارتیشن فریم دار تک جداره پلاس

پارتیشن ام دی اف

اگر به حفظ حریم خصوصی در محیط کارتان اهمیت می‌دهید سیستم پارتیشن جدا کننده دوجداره با فریم آلومینیومی دوپیا و شیشه سکوریت شده، این اجازه را به شما می‌دهد تا علاوه بر حفظ حریم خصوصی، فضای‌های کاری خود را با سطوح مختلفی از شفافیت همراه کنید. این نوع پارتیشن‌بندی علاوه بر جذب نور و روشنایی تمام فضاهای کاری عایق بسیار خوبی در برابر سروصداهای اضافی است.

پارتیشن شیشه ای دوجداره

پارتیشن فریم دار دوجداره دوپیا

طرح های سندبلاست و استیکر پارتیشن ام دی اف

درخواست مشاوره و کارشناسی رایگان

برای مشاوره و بازدید و دریافت نقشه سه بعدی رایگان از پارتیشن بندی فضای خود، در کمتر از یک روز کاری، فرم زیر را تکمیل کنید.

انواع شیشه مناسب برای نصب پارتیشن ام دی اف

برای نظم بخشیدنبه دفتر کار انواع مختلفی از پازتیشن شیشه ای وجود دارد که هر کدام از آنها دارای کفیت و ویژگی منحصربفرد و خاص خود هستند.دلیل تمایز پارتیشن های شیشه ای از یکدیگر نوع فریم بندی و شیشه ای است که برای ساختشان استفاده شده است. جداکننده های شیشه ای در حالی که حریم خصوصی را حفظ می کنند ، باعث ایجاد روحیه کار تیمی و حس همکاری در میان همکاران می شوند. پارتیشن کار یک تیم تخصصی برای فضاسازیدر محیط های اداری است، که با بکارگیری بهترین متریال دفترشما را متناسب با نیازتان طراحی و بازسازی می کند. با خرید از پارتیشن کار، تولیدکننده پارتیشن شیشه ای علاوه بر اینکه از مراحل سخت و پرهزینه ساختمانی برای فضاسازی دفترتان بی نیاز می شوید . به طیف وسیعی از پارتیشن های شیشه ای دست پیدا می کنید.پارتیشن های شیشه ای دارای انواع تک جداره، دو جداره، مات ، شیشه های رنگی و طرحدار قابل سفارش هستند.

پارتیشن شیشه ای تک جداره
پارتیشن شیشه ای تک جداره
پارتیشن شیشه ای تک جداره دودی
پارتیشن شیشه ای تک جداره ساتینا

شیشه‌های تک جداره در ساخت پارتیشن ام دی اف

اگر فضای کوچکی دارید، پارتیشن تک جداره انتخاب مناسبی است. اجرایی سریع تر از دیگر جداکننده های اداری دارد، قیمت مقرون به صرفه دارد.پس اگر میخواهید سریعا به نیاز خود در پارتیشن بندی محیطتتان برسید، پارتیشن شیشه ای فریم لس و تک جداره می تواند بهترین گزینه برای شما باشد.ای نوع پارتیشن، یک لایه شیشه با ضخامت 8 تا 12 میلی متر است که علاوه بر فضاسازی کارآمد و کاهش آلودگی صوتی در دفتر برای استفاده حداکثری از نور طبیعی موجود در فضا بسیار موثر است.

پارتیشن شیشه ای تک جداره
پارتیشن شیشه ای رنگی

شیشه‌های رنگی و طرحدار در ساخت پارتیشن

فرقی نمی‌کند شیشه تک جداره باشد یا دو جداره در هر حالتی امکان انتخاب پارتیشن با شیشه ‌های رنگی و طرحدار وجود دارد. اگر می‌خواهید برای هویت بخشیدن به دفتر کارتان تمام جزئیات را به کار بگیرید و در حوزه کاری خود از سایر رقیبانتان متمایز باشید بهتر است به جای پارتیشن‌های ساده به سراغ پارتیشن‌های رنگی و طرحدار بروید.

مشتریانی که به پارتیشن کار اعتماد کردن
کاما در
کاما دٌر
ایمن جام فرد
ایمن جام فرد
اکسیدال
اکسیدال
تترا فرم
تترافرم
کاما در
کاما دٌر
ثبت شرکت شما در مشتریان پارتیشن کار
ثبت شرکت شما در مشتریان پارتیشن کار

پرسش های متداول

به آسانی با ورود به سایت شیکشس در قسمت محاسبه قیمت، نوع و متراژ پارتیشن خود انتخاب کنید و در لحظه قیمت را مشاهده کنید.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.