پارتیشن کار
با ما تماس بگیرید

031-91010110

پارتیشن تک جداره

، انتخابی منعطف و گیرا

پارتیشن تک جداره، یکی از انواع پارتیشن شیشه ای است که امروزه برای تفکیک فضاهای مختلف اداری، مسکونی و … به کار می‌رود. این نوع پارتیشن به طور کلی به دو دسته اصلی فریم دار و فریم لس تقسیم می شود که مجموعه شیشکس مدل های متنوعی از هر دسته را ارائه می دهد.

پارتیشن اداری تک جداره مدل پلاس

پارتیشن اداری تک جداره مدل اسلیم

پارتیشن اداری تک جداره مدل گرند

استعلام قیمت پارتیشن با چند کلیک ساده!

پارتیشن شیشه ای فریم دار

اگر دارای فضای نسبتا بزرگی هستین و محدود نیست ، این شانس رو دارید که از طرح های بیشتری را نصب و اجرا کنید. پارتیشن های فریم دار پارتیشن کار، با ظاهری جذاب و کیفیتی متفاوت برای محیط کاری شما قابل سفارش هستند.پارتیشن شیشه‌ای که امروزه استفاده از آن در اماکن مختلف رواج یافته است، به‌ منظور تقسیم کردن فضا به‌ گونه‌ای جذاب کاربرد دارد. پارتیشن شیشه‌ای برای جداسازی فضا بسیار موثر عمل می‌کند و همچنین دارای مدل‌های مختلفی نیز است. پارتیشن شیشه‌ای قیمت مناسبی دارد و نوع فریم‌دار آن از معروف ترین موارد خواهد بود. به طور کل برای کسب اطلاعات در رابطه با قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک و انواع پارتیشن ها با کارشناسان ما در ارتباط باشید. استفاده از پارتیشن شیشه‌ای در منازل، ادارات، فروشگاه‌ها و… رایج است و با استفاده از آن می‌توان علاوه بر جداسازی محیط، به بزرگ‌تر جلوه دادن فضا نیز کمک کرد.

پارتیشن شیشه ای فریم لس

از نام پارتیشن فریم لس مشخص است، این نوع دیوار های جداکننده با استفاده از پروفیل‌های آلومینیوم فلزی محدود در ساختار خود، فضای بسیار کمی را اشغال می‌کند. در نتیجه برای اجرا در فضاهای کوچک بسیار مناسب است. علاوه بر این به دنبال استفاده از پارتیشن‌ فریم لس پارتیشن کار ، جزء بندی کردن با کاهش تعداد پروفیل‌ها، دید بیشتر با وضوح و شفافیت بالاتر را حاصل می کند. بسیار شیک است و فضای لوکسی را ایجاد می کند. همانطور که گفته شد بهترین ابزار برای تقسیم بندی فضای محدود شرکت و اداره ها است . می توانیم با توجه به ابعاد محیط مورد نظرمان پارتیشن شیشه ای فریس لس را سفارش دهیم . پارتیشن کار با توجه به نیازتان با بهترین متریال پارتیشن را طراحی و تولید می کند.

مدل اسلیممدل گرندمدل پلاس
نوع پارتیشنفریم لسفریم لسفریم لس
ابعاد پروفیلmm 25-30mm 25-30mm 25-30
عایق صوتتا 30 dbتا 35 dbتا 38 db
حداکثر ارتفاع شیشه3200 mm3200 mm3200 mm
ضخامت شیشه8,10,12 میلی متر8,10,12 میلی متر8,10 میلی متر
پرده
شیشه رنگی
شیشه هوشمند